fbpx

WELCOME

Pokud jste právě otevřeli náš web a posléze i tento sloupek jsme moc rádi. Chceme vám udělat radost tím, že si zde koupíte nějaký kousek oblečení nebo doplňku. Někdy tu najdete již obnošené tričko, ale najdete tu i spoustu outlet kousků. Vybrat si můžete třeba ze Zara outlet, Hm outlet a další. Najdete zde módní kousky různých dámských velikostí od šatů, kalhot, sukní, triček až po doplňky.

Tento second hand eshop vznikl s tím, že chceme podpořit udržitelnost módních kousků.

A ukázat vám, že i v oblečení z druhé ruky, jak se second hand v překladu překládá,  můžete vypadat stylově. Nebo spíš takhle, je úplně jedno jestli budete vypadat stylově, hlavně ať se v tom cítíte dobře. To je u oblečení, které si kupujete a posléze nosíte velice důležité, nosit co se líbí vám, ne sousedce, ne vaší kamarádce ale především VÁM 🙂 

Nebojte se občas zaexperimentovat podle vašeho uvážení.   Ano, jde jen o váš pocit, jak se v oblečení budete cítit, a pokud kolem vás projdou  nějaké kroutící krky, které vrhají opovrženíhodné pohledy na vaše strakaté sako, hoďte to za hlavu. A teď hurá do našeho eshopu a nakupujte:)

Photo zdroj: Pinterest